En Yakın Satış Noktaları

Mazello Mobilya
Mazello Mobilya
+90 212 852 96 40
Fathallah Furniture
Fathallah Furniture
+962 651 57 040
Alanses Mobilya
Alanses Mobilya
+90 535 061 88 70
Woody Furniture
Woody Furniture
+966 590 138 025
İnnova Mobilya
İnnova Mobilya
+90 535 575 52 49

Sana yakın daha fazla satış noktaları mı arıyorsun?

Daha Fazla Satıcı

Mazello Mobilya

Mazello Mobilya
+90 212 852 96 40

Fathallah Furniture

Fathallah Furniture
+962 651 57 040

Alanses Mobilya

Alanses Mobilya
+90 535 061 88 70

Woody Furniture

Woody Furniture
+966 590 138 025

İnnova Mobilya

İnnova Mobilya
+90 535 575 52 49

Sana yakın daha fazla satış noktaları mı arıyorsun?

Daha Fazla Satıcı

Galeri

Blog

Tedarikçilerimiz

Pry Up To
Kastamonu Entegre
Hettich
Button Furniture Led Lighting Systems
Alusmart Aluminyum
DataSolin
Şişecam (Yeni Yılmaz Cam)
Portakal Kenar Bantları
Jütesan

Akyol Life - Kaliteli Yatak Odası Mobilyası

 

Mobilya sektöründe yıllardır hizmet veren Akyol Life özenle tasarlanmış, birinci kalite mobilyaları sizler için üretiyor. Kalite ve inovasyon deyince ilk akla gelen İnegöl Mobilyası, Akyol Life tasarımıyla birlikte dayanıklı, rahat ve göz alıcı mobilya anlayışının kurallarını yeniden yazıyor. Tasarım ve inovasyon ödüllü Yatak Odası Modelleri ile Mobilyada en iyisinden vazgeçmeyenlerdenseniz, yatak ve giyinme odaları üzerine odaklanmış hizmet anlayışlarıyla alanlarında öncü olmayı başaran Akyol Life’ı tercih edebilirsiniz. Şıklığın, zarafetin ve modern tasarımın buluştuğu yatak odası takımları evinizin baş tacı olacak. Geniş depolama alanı sunan ve tasarımıyla kullanım rahatlığı sağlayan giyinme odası modülleri ile yaşam alanınızı daha kullanışlı hale getirmek için çalışıyoruz.

Akyol Life ile Yatak Odanı Kendin Tasarla: Hayallerini Yakala

 

Yatak Odanı Kendin Tasarla sistemi, kişiye özel yatak odası tasarımı imkanı sunan bir hizmettir. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen bu sistem ile kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir yatak odası tasarlayabilirsiniz.

Akyol Life olarak, kaliteli ve fonksiyonel yatak odaları üretmenin yanı sıra bu hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürettiğimiz yatak odası modellerimizi sizlerin ihtiyaçlarına uygun şekilde kendi yatak odanızı tasarlamak için programda kullanılabilir hale getirdik. Denemek için şimdi tıklayın =>> https://www.akyollife.com.tr/yatak-odani-tasarla

 

Yatak Odası

 

Yatak odası, bir evde konforlu ve kullanışlı olması gereken en önemli mobilya çeşitlerini içerir. 

Dolayısıyla yatak odası modelleri, yaşam alanlarını konforlu hale getirmek için özenle seçilmelidir. Bu amaçla kaliteli kumaş, sağlam mobilya yapısı ve modern tasarımı bir araya getiren ürün modellerinin tercih edilmesi önemlidir. Böylelikle güne güzel bir başlangıç yapabilir, hayat kalitenizi arttırabilirsiniz. 

Doğal kumaş, konforlu mobilya tasarımı ve işlevsel ürünler ile yatak odanızın dizaynını, Akyol Life ayrıcalığıyla yapabilirsiniz.

 

Yatak Odası Takımı Fiyatları

 

Yatak odası takımı fiyatları, mobilyaların üretildiği hammaddeye, kumaş kalitesine ve tasarımların işlevselliğine göre farklılık gösterir. Ancak birinci kalite mobilyaları uygun fiyatlara satın almak için kampanya dönemlerini takip edebilir, her bütçeye uygun seçenekleri ile hazırlanmış mobilyalar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Diğer yandan yatak odası ölçülerini eksiksiz bir şekilde alarak mobilyaların kapladığı alanları hesaplamak mümkündür. Böylece hesaplı, verimli ve kullanışlı yatak odası takımlarına sahip olabilirsiniz. 

 

Yatak Odası Modelleri 

 

Yatak odası modelleri, her ihtiyaca ve zevke uyum sağlayan çeşitleriyle sofistike bir görünüm elde etmede ideal seçeneklere sahiptir. Modern yatak odası takımları, konfor ve yenilikçi tasarımlar ile ön plana çıkarır. Sadece dış görünümleriyle değil işlevselliğiyle de göz dolduran yatak odası mobilyaları bulmak çok kolaydır. Gün sonunda size kendinizi özel hissettirecek tasarımlara sahip yatak odası takımlarıyla verimli uykunun tadını çıkarabilirsiniz. 

 

Çift Kişilik Yatak Odası Takımı 

 

Çift kişilik yatak odası takımı, özellikle çeyiz için idealdir. Aynı zamanda geniş alana sahip bekarlar da bu mobilya modelini yatak odası dizaynında tercih edilebilir. Sade, sportif, modern, zarif mobilya modellerinin yanında göz alıcı, şık, lüks ve ihtişamlı ürünler de mevcuttur. Çift kişilik karyola tasarımıyla yatak odasındaki geniş alanlarınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

 

Yatak Odası Mobilyaları Nelerden Oluşur?

 

Bir yatak odasını oluşturan temel mobilyalar vardır. Bu mobilyaların doğru kullanımı ile göz alıcı bir oda tasarımı yapılabilir. Söz konusu yatak odası mobilya seçeneklerinden bazıları aşağıdaki gibi listelenebilir:

  • Karyola: Bir yatak odası takımında yatağın üzerine konulduğu bazalı ya da bacasız iskelet karyola olarak adlandırılır. Bazalı modeller fazla eşyayı depolamak için kullanılabilir. 
  • Gardırop: Gardırop bir yatak odasında işlevsel mobilyaların en başında yer alır. Giysilerin ve yatak odası tekstil ürünlerinin muhafaza edildiği dolap olduğundan oldukça kullanışlıdır. 
  • Şifoniyer: Yatak odası mobilya çeşitleri arasında genellikle aynalı olarak tasarlanan bir üründür. Aynalı şifonyer çeşitleri makyaj masası olarak kullanılabilir. Aynı zamanda çekmeceli bölmeleri olan şifonyerler çeşitli eşyalarınızı depolamak için idealdir.
  • Komodin: Komodin, iç çamaşırı ve çorap gibi küçük boyutlu giyim ürünlerinin depolanması için üretilen çekmeceli mobilya parçalarıdır. Aynı zamanda bu ürünlerin üstlerinde abajur gibi aydınlatmalar da tercih edilebilir.

 

Lüks Yatak Odası Takımları Akyol Life’ta!

 

Lüks yatak odası takımlarımız; ihtişam, şıklık ve konforu bir araya getiren tasarımlarıyla beğeni toplar. Birbirinden zevki tasarımıyla premium yatak odası modellerimiz sayesinde modern mobilyaların göz alıcı şıklığının tadını çıkarabilirsiniz. 

Akyol Life’ta yer alan modernliği ve işlevsel tasarımıyla göz dolduran birbirinden şık yatak odası modellerine göz atabilirsiniz. Yatak odanı tasarla uygulaması yardımıyla oda ölçüleriyle birebir mobilya yerleşimi yapabilirsiniz. 

 

Giyinme Odası

 

Giyinme odası, yatak odasında uyunacak alan ile giysilerin muhafaza edildiği alanı ayırmak için idealdir. Bu odayı verimli bir şekilde kullanmak için ideal mobilya parçaları kullanılmalıdır. Bu mobilyalar; gardırop, şifonyer, makyaj masası ve komodin gibi parçalardan oluşabilir. Aynı zamanda minimal bir giyinme odası yapmak için az sayıda işlevsel mobilyalar tercih edebilirsiniz. 

Giyinme odasında kıyafetlerin yer aldığı bir gardırop bulunabilir. Giysiler ile birlikte kombin yapacağınız ayakkabılarınızı da alanınız genişse bu odada tutabilirsiniz. Ayakkabıları ve botları özel kutularda düzenli ve hijyenik bir şekilde giyinme odasında saklayabilirsiniz. Odada ekstra alanınız varsai makyaj masasını da giysilerinizle aynı odada konumlandırabilirsiniz. 

 

Giyinme Odası Dolabı

 

Giyinme odası dolabıi uygun ölçülere sahip olduğunda oldukça işlevsel bir üründür. Ancak doğru konumlandırmak için odanızın ölçülerini eksiksiz bir şekilde almanızda fayda vardır. Böylece hem dolap boyutlarını hem de hareket alanı için ayıracağınız mesafeyi kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Giysi odasında kıyafet değişimi yaparken hareketlerinizin kısıtlanmaması için dolapların ölçülerinin dikkatle alınması gerekir. 

 

Giyinme Odası Modelleri

 

Giyinme odası modelleri kullanışlı, konforlu ve çok yönlü tasarımlarıyla oldukça verimli ürünlerdir. Çeşitli zevk ve ihtiyaçlara göre modeller farklılık gösterebilir. İhtiyaç ve isteklerinizi belirleyip bu doğrultuda uygun mobilyaya sahip olabilirsiniz. Giysi odanızın dar ve az hareket alanına sahip olduğunu düşünüyorsanız, birden fazla işleve sahip ürünlere yönelebilirsiniz. Aynı zamanda iç hacmi fazla olan dolaplar ve bolca ayna kullanarak yer tasarrufu yapabilirsiniz. 

Minimal tasarımlara sahip giyinme odası modellerinin yanı sıra lüks, ihtişamlı ve konforlu mobilyalar da mevcuttur. Dilediğiniz modeldeki mobilyaya tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Aynı zamanda konforunuzu ön planda tutarak giysilerinizi değiştirmek için ideal alanı oluşturabilirsiniz. Mobilya renk, boyut ve özelliklerini tercih ederken evinizin genel dekorasyonunuz göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

Giyinme Odası Fiyatları

 

Giyinme odası fiyatları, her bütçe uygun seçenekler sunar. Bütçe dostu ve kullanışlı ürünlerimiz ile giyinme odası dizaynını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı olmasının yanında tarzıyla da beğeni toplayan giyinme odası mobilyalarımız mevcuttur. Bu ürünler modern, şık ve tarz sahibi tasarımları ile beğeni toplar. 

Giyinme odası tasarımlarında genellikle aynalı ve hacmi fazla dolaplar tercih edilir. Temel düzeyde bir giysi odası dizayn etmek için boydan boya, işlevsel ve aynalı gardırop sistemi kullanılabilir. Uzun ömürlü ürün modelleriyle uygun fiyatlı bir alışveriş de yapabilirsiniz. Düşük bir bütçe ile makul düzeyde ihtiyaçlarınızı gidereceğiniz mobilyalara sahip olabilirsiniz. Herkese uygun giyinme odası fiyatları sayesinde uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğiniz işlevsel ürünlerle evinizi dekore edilebilirsiniz. 

x