Konumunuza En Yakın Satış Noktaları

En Yakın Satış Noktaları

0

Alaçam Yatak Odası Takımı

Fark yaran detaylarla ALAÇAM YATAK ODASI siyahın tarz tonu Antrasit rengini kendi yorumuyla yatak odanıza yansıtıyor. Koleksiyonun ses sistemli puf ve Gardrop kapısındaki TV ünitesi gibi detaylar ile zenginleştirilmesi lüksü yatak odanıza taşıyor. Yatak odanızın her ihtiyacı için eksiksiz tasarlanan ALAÇAM Koleksiyonumuz, modül zenginliği ile yatak odanızın tasarımını size bırakıyor.

  • 34.830,00 ₺

Paylaş :

Takım İçeriği
Görsel Ürün Adı Tutar (₺) Adet Detaylar
Alaçam 250'lik TV'li Dolap Alaçam 250'lik TV'li Dolap Mağazadan
Alaçam Karyola 160'lık Alaçam Karyola 160'lık Mağazadan
Alaçam Komodin Alaçam Komodin Mağazadan
Alaçam Şifonyer Alaçam Şifonyer Mağazadan
Alaçam Müzik çalar puf Alaçam Müzik çalar puf Mağazadan
Alaçam Çamaşırlık Alaçam Çamaşırlık Mağazadan
Alaçam Sol ek modül Alaçam Sol ek modül Mağazadan
Alaçam Sağ ek modül Alaçam Sağ ek modül Mağazadan
Alaçam Köşe modül Alaçam Köşe modül Mağazadan
Alaçam 100 cm dolap Alaçam 100 cm dolap Mağazadan

Alaçam Yatak Odası Takımı ile Modern Tasarım Evinizde!

Alaçam Yatak Odası Takımı ile modern bir dekorasyona sahip olabilirsiniz! Modern ve İtalyan tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Alaçam Yatak Odası Takımı ile siz de yatak odanızı muhteşem bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

"İçinde mobilya bulunan bir odadan" "hayallerinizdeki uyumlu yatak odasına" geçmek istiyorsanız Alaçam Yatak Odası tam da ihtiyacınız olan şeydir! Hem malzeme hem de tasarım söz konusu olduğunda pratik ve hoş bir şekilde tutarlı olan bu mobilya setleri, tüm depolama ve dekor sorunlarınızı tek seferde çözebilir. Göz atmaya başlamadan önce neye ihtiyacınız olduğunu anlayabilmeniz için ipuçlarımızı aklınızda bulundurun. Şimdi gelin Alaçam Yatak Odası Takımı seçimi ile ilgili detayları hep birlikte inceleyelim.

İpucu 1. Bir yatak odası takımı seçmenin faydaları nelerdir?

Size farklı yatak odası takımları hakkında her şeyi anlatmadan önce, öncelikle bu hepsi bir arada çözümlerden birine gitmekten mutlu olup olmadığınızı veya bunun yerine tek tek parçaları satın almayı mı düşündüğünüzü anlamalısınız.

İşleri sizin için kolaylaştırmamıza izin verin:

  • Yatak odası takımları, her parça aynı tasarım ve bitişe sahip olduğundan uyumlu bir görünüm elde etmek için en iyi seçenektir.
  • Bir yatak odası takımı seçmek, tek tek parçalara gitmekten çok daha pratik ve daha kolaydır : düzinelerce farklı yatağı karşılaştırmak ve ardından aynısını komodinler, çekmeceler ve şifonyerler için yapmak yerine, her şeyi tek bir yerde bulacaksınız.
  • Aşık olduğunuzu görebileceğiniz bir avuç yatak odası takımı gördükten sonra, özelliklerini karşılaştırmak çok kolay olacak.
  • Bunları bir 'paket' olarak satın aldığınız için, yatak odası takımları genellikle her bir mobilya parçasını ayrı ayrı satın almaktan çok daha ucuzdur.
  • Sadece herhangi bir senaryoya hitap edecek farklı öğeler içeren yatak odası takımları bulmakla kalmaz, aynı zamanda bunları daha da özelleştirebilirsiniz : örneğin, ekstra depolama için ikinci bir komodin veya iki özdeş çekmece ekleyebilir ya da gardırobunuzun boyutunu büyültüp küçültebilirsiniz.

 

İpucu 2. Yatak odası setine neler dahildir?

Yatak odası takımları birçok farklı kombinasyonda mevcuttu ; bu, belirli bir öğeye zaten sahipseniz veya tam tersine, gerçekten ihtiyacınız yoksa özellikle kullanışlıdır.

Bunlar, genellikle bir sete dahil olan en popüler mobilya parçalarıdır.

Yatak : Yatak odanızın özü, her içeri girdiğinizde dikkatinizi çekecek ilk şey olacaktır, bu yüzden sıkılmayacağınız şık bir yatak çerçevesi bulduğunuzdan emin olun .

Genelde standart tasarımlarda, daha dikkat çekici kızak şekillerinde, saklama modellerinde veya görkemli kanopilerde mevcuttur;

Tasarımı bir kenara bırakırsak, standart ve platform yatak çerçeveleri arasında seçim yapmanız da gerekir. Daha az çıtalı standart modeller daha ucuzdur, ancak bir yayı doğrudan destekleyecek kadar sağlam olmadığından bir yay satın almanızı (veya zaten sahip olduğunuz birini kullanmanızı) gerektirir. Yatak; platform yatakları ya sağlam bir tabandan ya da daha fazla sayıda çıtadan (aralarında 2,5 "'den daha az olan) oluşabilir, yani biraz daha pahalı olsalar da ayrı bir yay satın almanıza gerek kalmaz.

Çekmeceli dolap: Bu sizin ana depolama alanınız olacak veya bir şifonyere ihtiyacınız yoksa (belki de odada zaten büyük bir aynanız var veya ayrı bir parça gibi hissediyorsanız) tek büyük çekmece tabanlı mobilya parçası olabilir. Sahip olduklarınızın hızlı bir envanterini çıkarmanızı öneririz, böylece kaç çekmeceye ihtiyacınız olacağını anlayabilirsiniz.

Şifonyer: Bu mobilya parçası size ekstra depolama alanı sağlayabilir veya bir ayna içeren daha geniş ve daha kısa bir tasarımı tercih ederseniz, çekmecelerin işlevini bile yerine getirebilir.

 


 

ÖZELLİKLER

•Krom kaplı paslanmaz çelik ray sistemi
•İthal Çift Yönlü Firenleyici Sürgü Sistemi.
•Temperli Reflekte Cam kapak dolap
•Yüksek ayaklı
•Ahşap
•160*200 bazalı karyola
•Sensörlü dolap içi Led sistemi
•Çok raflı dolap içi
• Metal ayaklar
•Modern tasarım
• TV Üniteli Gardrop
•Ses Sistemli Puf

 


 

RENK Antrasit
KULLANILAN MALZEME MD, Suntalam, Temperli cam, Metal malzemeden üretilmiştir.
KARYOLA ve BAŞLIK Kumaş döşeme uygulanmıştır, Suntalam malzemeden üretilmiş olup ayaklar metaldir.
GARDROP Alüminyum çerçeve içine temperli 4 mm reflekte cam kapak kullanılmıştır. Dolap içinde plastik çerçeveli pantolonluk bulunmaktadır. 3 adet çekmece bulunmaktadır.
KOMODİN 1 Adet çekmeceden oluşmaktadır. Ön yüzü MDF malzeme kullanılmıştır. Üstü ise temperli camdır.  Ayaklar metaldir.
ŞİFONYER 3 adet çekmece ve 1 adet aynadan oluşmaktadır. Üstü ise temperli camdır. Ayaklar metaldir.
MOBİLYA BAKIMI Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

 


 

MODÜL G Y D
DOLAP 250 256 230 67
KÖŞE DOLAP 97 230 97
EK DOLAP 100 100 230 61
SAĞ EK DOLAP 50 230 61
SOL EK DOLAP 50 230 61
ŞİFONYER 125 86 47
ŞİFONYER AYNA 74 94 4
KOMODİN 65 44 41
KARYOLA 160 217 120 225
KARYOLA 180 237 120 225
ÇAMAŞIRLIK 80 130 41
PUF 42 42 42

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Bize Yazın