Konumunuza En Yakın Satış Noktaları

En Yakın Satış Noktaları

0

Defne Yatak Odası Takımı

Sizi özel hissettirecek zamana meydan okuyan modern tasarımı ile Defne Yatak Odası Takımı kumtaşı ve gri tonlarının ahenk ile buluşmasıyla yatak odalarının vazgeçilmezi olacak şekilde tasarlandı. Dolap ve baza alternatifleri ile depolama alanları sizi rahata kavuşturacaktır.

  • 37.320,00 ₺

Paylaş :

Takım İçeriği
Görsel Ürün Adı Tutar (₺) Adet Detaylar
Defne Şifonyer Defne Şifonyer Mağazadan
Defne Karyola 160'lık Bençli Defne Karyola 160'lık Bençli Mağazadan
Defne 200'lük Dolap Defne 200'lük Dolap Mağazadan
Defne Tek Kapaklı Sağ Ek Modül Defne Tek Kapaklı Sağ Ek Modül Mağazadan
Defne Komodin Defne Komodin Mağazadan
Defne Çamaşırlık Defne Çamaşırlık Mağazadan
Defne Tek Kapaklı Sol Ek Modül Defne Tek Kapaklı Sol Ek Modül Mağazadan
Defne 100'lük dolap Defne 100'lük dolap Mağazadan
Defne Karyola 160'lık Bençsiz Defne Karyola 160'lık Bençsiz Mağazadan
Defne Köşe ek modül Defne Köşe ek modül Mağazadan
Defne Ada Şifonyer Defne Ada Şifonyer Mağazadan

Defne Yatak Odası Takımı ile Konforu Hissedin

Sizlere özel olarak en kaliteli malzemelerden üretilen Defne Yatak Odası Takımı ile yatak odanızda konforu ve şıklığı aynı anda yaşatabilirsiniz!

Şık tasarımı ve eşsiz görüntüsü ile görenleri kendine hayran bırakan Defne Yatak Odası Takımı, Türkiye’nin en güzel dolaplarını barındıran bir yatak odası takımı modelidir. Alüminyum kapak ve profillerden oluşan dolabı, komodini ve şifonyerleri ile adeta baş döndürücü bir güzelliği olan Defne Yatak Odası Takımı, Akyol Life Style’ın müşterilerine sunduğu en kaliteli yatak odası modelleri arasında yer alıyor. Siz de birbirinden şık parçaların ve tasarımların birleştiği bu muhteşem yatak odası modelini detaylı bir şekilde inceleyerek kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Defne Yatak Odası Takımını seçerken bazı dikkat etmeniz gereken özel noktalardan bahsetmek gerekir. Şimdi gelin bu noktaları hep birlikte inceleyelim.

Defne Yatak Odası Takımı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak odası boyutu

Yatak odanızın kesin ölçü bilgisine sahip olmanız gerekir. Bu, alabileceğiniz mobilyanın boyutunu tanımlayacaktır. Daha küçük yatak odası, odanın çok kalabalık olmadığından ve dolaşmak için yeterli alanınız olduğundan emin olmak için küçük mobilyalar da kullanmalıdır. Küçük ve büyük yatak odası seçenekleri vardır. Akyol Life Style yatak odalarınız için seçeceğiniz modern yatak odası takımlarının gardıroplarını yatak odanızın boyutuna göre boyutlandırabilmektedir. Dilerseniz 3 metrelik bir gardırop dilerseniz 5 metrelik bir gardırop satın alabilirsiniz.

2. Yatak odası tarzı

Ayrıca yatak odanızın nasıl görünmesini istediğinizi de unutmamalısınız. Klasik, şık veya modern stili seçiminiz olarak tanımlayabilirsiniz. Defne Yatak Odası stili aynı stili ortaya çıkaran yatak odası mobilyası mı? Değilse Akyol Life Style’de birbirinden şık farklı yatak odası takımlarını inceleyerek en iyi karar verin. Bu karar mükemmel bir konsept ve görünüm verecektir.

 

3. Şema rengi

Şema olarak en sevdiğiniz renkleri veya herhangi bir yumuşak ve sıcak rengi seçmeniz tercih edilir. Daha iyi uyumanıza yardımcı olur. Şimdi rengi mobilya renginizle eşleştirin. Aynı olması gerekmez, ancak oda rengiyle mükemmel bir şekilde eşleşmelidir.

4. Yer tasarrufu sağlayan alternatif

Yeni mobilya tasarımları satın almayı düşünün. Alüminyum pantolonluğun yer aldığın Defne Yatak Odası modeli dolabınızı daha tasarruflu bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür.

5. Kalite

Kalite son derece önemli bir husustur. Uzun ömürlü kullanım için yeterince sağlam, dayanıklı malzemeden bir set seçin. Ortak tedarikçi kötü kalite sunar, bu yüzden bu konuda dikkatli olmanız gerekir. Mobilyalarınız için herhangi bir garanti olup olmadığını da sorabilirsiniz.

6.Bütçe

Mobilyalar düşük fiyatlı ürünler değildir. Bu nedenle, bir bütçe belirlemeniz gerekir. Yeterli paranız yoksa her şeye aynı anda sahip olmak zorunda değilsiniz. Adım adım satın alabiliriz. Ödeyebileceğinizden daha fazlasını satın almayın.

7. Fiyat

Bu anahtarlardan biri. Her zaman fiyatı karşılaştırın! Birden çok mağazaya ve tedarikçiye gidin ve kaliteyi kontrol edin, ardından fiyatı karşılaştırın. Makul ve uygun fiyata iyi kalitede performans gösteren bir set seçin.

Yatak odası mobilya takımınızı seçerken tüm gereksinimleri karşılamaya çalışın. Temel ihtiyacınızın ve estetik ihtiyacınızın iyi karşılanması için hepsinin karşılanması gerekir.

En Kaliteli Yatak Odası Modelleri

Birbirinden kaliteli ve şık tasarımlara sahip mobilyalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Alüminyum kapak ve profiller, alüminyum karkas kapakla ve çok daha fazlası ile Akyol Life sizlere en kaliteli mobilya deneyimini yaşatıyor. Türkiye’nin en kaliteli yatak odası markası olarak çıktığımız bu yolda modern tasarımları sizlere sunuyor ve lüks yatak odalarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


 

ÖZELLİKLER

Bencli karyola set
•Cam kapaklar akordiyon sistem açılım
•Temperli Reflekte Cam kapak dolap
•Yüksek ayaklı
•160*200 bazalı karyola
•Sensörlü dolap içi Led sistemi
•Çok raflı dolap içi
•Kumtaşı renk
•Modern tasarım
•Dokunmatik Led Ayna
•Smart Komodin seçeneği (ses sistemli-usb-bluetooth özellikli)

 


 

ÜRÜN RENGİ

Kum Taşı
KULLANILAN MALZEME MD, Suntalam, Temperli cam, Metal malzemeden üretilmiştir.
KARYOLA ve BAŞLIK  Kumaş döşeme uygulanmıştır, Suntalam malzemeden üretilmiş olup ayaklar ahşaptır.
GARDROP  Temperli kenar baskılı 4 mm reflekte cam kapak kullanılmıştır. Dolap içinde metal çerçeveli pantolonluk bulunmaktadır. 2 adet çekme raf bulunmaktadır. Ön yüzler MDF'dir, kapak kenarındaki çerçeveler aliminyum malzemeden üretilmiştir.
KOMODİN  2 Adet çekmeceden oluşmaktadır. Ön yüz ve gövdelerde MDF malzeme kullanılmıştır. Ayaklar ahşap olarak üretilmiştir.
ŞİFONYER  5 adet çekmece ve 1 adet aynadan oluşmaktadır. Ayaklar ahşap olarak üretilmiştir. Ön yüz ve gövdelerde MDF malzeme kullanılmıştır.
MOBİLYA BAKIMI Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

 


 

MODÜL G Y D
DOLAP 200 202 230 61
KÖŞE DOLAP 97 230 97
EK DOLAP 100 101 230 61
SAĞ EK DOLAP 50 50 230 61
SOL EK DOLAP 50 50 230 6
ŞİFONYER 143 84 46
ŞİFONYER AYNA 88 88 3
KOMODİN 60 58 46
KARYOLA 160 BENÇLİ 190 120 236
KARYOLA 160 BENÇSİZ 190 120 214
KARYOLA 180 BENÇLİ 210 120 236
KARYOLA 180 BENÇSİZ 210 1200 214
ÇAMAŞIRLIK 60 130 46
PUF 45 45 45

 


 

 

 

 

 


 

review images
13-02-2020 13:50:21

Yasemin demir

Renk seçenekleri ne

review images
31-03-2020 21:12:03

GULNAR

Merhaba. Defne yataq odsı qrubu Baküye gönderiyomusunuz? Kargo ne kadar eder?

review images
11-09-2020 21:16:15

Sumayyah Alrumaih

Merhaba Suudi arabistan dan sipariş edebilir miyim?

review images
12-09-2020 21:05:17

Sumayyah Alrumaih

Merhaba Suudi arabistan dan sipariş edebilir miyim?

review images
15-09-2020 05:43:14

Sumayyah Alrumaih

Merhaba Suudi arabistan dan sipariş edebilir miyim?

review images
17-09-2020 07:33:13

Sumayyah Alrumaih

Merhaba Suudi arabistan dan sipariş edebilir miyim?

review images
19-10-2021 14:24:09

FUNDA TÜZER

merhaba dolap almak istiyorum renk seçeneği nedir? salda modelinin renginden sipariş verme imkanım var mı?

Bize Yazın