Konumunuza En Yakın Satış Noktaları

En Yakın Satış Noktaları

0

Göynük Yatak Odası Takımı

Modern çizgilerle doğal motiflerin uyum içerisinde yorumlandığı GÖYNÜK YATAK ODASI, cevizin yoğun ve farklı şekillerde kullanımı ile dikkat çekiyor.GÖYNÜK serisinin ince hatları, modern çizgilerin geometrik yorumları, yerden yüksek ayak detayı, estetik görünüşünün yanı sıra kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu modern ve sade tasarım yatak odası takımlarına yeni bir boyut getirirken, huzura en çok ihtiyaç duyduğunuz yatak odanızda tüm ihtişamıyla dikkat çekiyor.

  • 23.760,00 ₺

Paylaş :

Takım İçeriği
Görsel Ürün Adı Tutar (₺) Adet Detaylar
Göynük Sürgülü Kapaklı 258'lik Dolap Göynük Sürgülü Kapaklı 258'lik Dolap Mağazadan
Göynük 160'lık Karyola Göynük 160'lık Karyola Mağazadan
Göynük Şifonyer Ayna Göynük Şifonyer Ayna Mağazadan
Göynük Komodin Göynük Komodin Mağazadan
Göynük Çamaşırlık Göynük Çamaşırlık Mağazadan
Göynük Smart Komodin Göynük Smart Komodin Mağazadan

Göynük Yatak Odası Takımı ile Şık Yatak Odaları

Göynük Yatak Odası Takımı’nın şıklığını ve zarafetini detaylı bir şekilde incelediniz mi? Ahşap ile gri renk tonunun muhteşem uyumunu yatak odanız da Göynük Yatak Odası Takımı ile hissedebilirsiniz!

Mobilya dünyası oldukça geniştir ve terminoloji alışveriş yapanlar için kafa karıştırıcı olabilir. Yatak odası takımları çeşitli boyutlarda ve şekillerde geliyor gibi görünüyor ve bu nedenle alışveriş bunaltıcı olabilir. Her sette neler var? Hangisine ihtiyacın var? Araştırmayı sizin için yaptık ve tipik bir yatak odası setinde tam olarak ne olduğunu ortaya koyacağız.

Yatak odası mobilya koleksiyonları, 5 parçalı setler, 6 parçalı setler ve 7 parçalı setler dahil olmak üzere birkaç farklı pakette bulunur. Yatak odası takımları tipik olarak aşağıdakilerden birini veya birkaçını içerir:

  • Yatak
  • Komidin
  • Şifonyer
  • Şifonyer aynası
  • Çekmeceli dolap
  • Armoire veya gardırop

Bu mobilya parçalarının her biri yatak odası takımlarında bulunabilse de belirli kombinasyon sette bulunan parça sayısına bağlıdır. Hangi ürünlere ihtiyacınız varsa Akyol Life Style aracılığı ile bu ürünleri satın alabilirsiniz. Şifonyer satın almak istemiyorsanız bu ürünü setten çıkartarak çok daha ekonomik bir şekilde yatak odanızı satın alabilirsiniz.

Konforlu Yataklar

Yatak, bir yatak odası takımının en önemli parçasıdır. En büyük mobilya parçası olarak kaçınılmaz olarak yatak odasının odak noktası olacaktır. Bir sette yatak bazen yatağı destekleyecek olan yatağın yalnızca iskeletine veya tabanına atıfta bulunabilir. Bununla birlikte, bir set tipik olarak yatak rayı ile birlikte en azından yatak başlığını ve sıklıkla bir ayak tahtasını da içerecektir.

 

Kullanışlı Komodinler

Komodin, çok kullanışlı bir mobilya parçasıdır. Komodinler genellikle, yığılma eğiliminde olan tüm başucu gereçleri için depolama sağlayan çekmecelere veya dolaplara sahiptir.

Şık Şifonyerler

Şifonyerler, katlanmış giysileri saklamak için 6 ila 8 çekmeceli, alçakta uzanan mobilya parçalarıdır. Eski zamanlardaki tuvalet masasından evrimleştiler, bu nedenle her zaman böyle olmasa da, genellikle üzerlerinde asılı veya tutturulmuş bir ayna var.

Şifonyer Aynası

Yukarıda belirttiğimiz gibi, bir şifonyerin üzerinde bir ayna olması gelenekseldir. Ayna hem dekoratif hem de pratiktir, bu nedenle genellikle şifonyeri olan yatak odası takımlarına dahildir.

Armoire Veya Gardırop

Armoire ve gardrop terimi, bağımsız bir dolaba atıfta bulunmak için birbirinin yerine kullanılır. Bir gardırop veya gardırop, katlanmış giysiler veya iç çamaşırları için çekmecelere veya raflara sahip olabilir veya olmayabilir, ancak hepsinin ayırt edici bir özelliği vardır: her zaman asılı giysileri yerleştirmek için boşlukları olacaktır.

Yatak odası mobilyanızı seçerken, aşağıdakileri göz önünde bulundurmak için zaman ayırın:

  • Oda boyutu
  • Tarz
  • Bütçe

Göynük Yatak Odası Takımı İtalyan tarzı mobilya tasarımı ile üretilmiş ve Türk işçiliği ile harmanlanmış olan mobilyalardır. En kullanışlı yatak odası modellerinden biri olan Göynük Yatak Odası Takımı Akyol Life Style’in en kaliteli ve şık mobilyaları arasında yer almaktadır. Lüks yatak odaları grubunda yer alan bu ürün ile evinizi son derece şık ve göz kamaştırıcı bir hale getirebilir ve muhteşem bir yatak odası dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Akyol Life Style’in diğer mobilyaları ve tüm ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


 

ÖZELLİKLER

•Cam kapaklar sürgülü sistem açılım
•Reflekte Cam kapak dolap
•Ahşap ayaklı
•160*200 bazalı karyola
•Sensörlü dolap içi Led sistemi
•Çok raflı dolap içi
• Ceviz rengi
•Smart Komodin seçeneği (ses sistemli-usb-bluetooth özellikli)
•Modern tasarım
•Dokunmatik Led Ayna

 


 

RENK Ceviz
KULLANILAN MALZEME MDF Suntalam, masif malzemeden üretilmiştir.
KARYOLA ve BAŞLIK

Kumaş döşeme uygulanmıştır, Suntalam malzemeden üretilmiş olup ayaklar ahşaptır.

GARDROP Reflekte cam kapak kullanılmıştır. Dolap içinde metal çerçeveli pantolonluk bulunmaktadır. 2 adet çekme raf bulunmaktadır. Ön yüzler MDF'dir, kapak kenarındaki çerçeveler aliminyum malzemeden üretilmiştir.
KOMODİN 2 Adet çekmeceden oluşmaktadır. Ön yüz ve gövdelerde MDF malzeme kullanılmıştır. Ayaklar ahşap olarak üretilmiştir.
ŞİFONYER 3 adet çekmece ve 1 adet aynadan oluşmaktadır. Ayaklar ahşap olarak üretilmiştir. Ön yüz ve gövdelerde MDF malzeme kullanılmıştır.
MOBİLYA BAKIMI Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

 

 


 

 

MODÜL G Y D
DOLAP 260 SÜRGÜLÜ 260 220 68
DOLAP 150 LİK MODÜL 150 220 61
DOLAP 100 LÜK MODÜL 100 220 61
DOLAP KÖŞE MODÜL 97 220 97
DOLAP 50 LİK MODÜL 50 220 61
KARYOLA 192 220 213
ŞİFONYER 132 89 49
ŞİFONYER AYNA 70 70 4
KOMODİN 60 43 47
ÇAMAŞIRLIK 70 119 47

 

 


 

 

review images
29-08-2020 01:11:09

Madkis Halasa

How much is it

Bize Yazın