Konumunuza En Yakın Satış Noktaları

En Yakın Satış Noktaları

0

Kapadokya Yatak Odası Takımı

Gold detaylar ile harmanlanmış krem ve kahve tonlarının göz alıcı uyumu, yaşam alanlarınızı hayallerinizin çok ötesine taşıyacak… Asil duruşunun altında yatan konfor, sıradanlıktan uzak ve sezgisel bir yaşamın kapılarını sizler için aralıyor..

  • 37.980,00 ₺

Paylaş :

Takım İçeriği
Görsel Ürün Adı Tutar (₺) Adet Detaylar
Kapadokya 200 cm Dolap Kapadokya 200 cm Dolap Mağazadan
Kapadokya 50 cm Sağ ek Dolap Kapadokya 50 cm Sağ ek Dolap Mağazadan
Kapadokya 160 cm Bençli Karyola(Panosuz) Kapadokya 160 cm Bençli Karyola(Panosuz) Mağazadan
Kapadokya Şifonyer & Ayna Kapadokya Şifonyer & Ayna Mağazadan
Kapadokya Komodin Kapadokya Komodin Mağazadan
Kapadokya 180 cm Karyola Bençli (Panolu) Kapadokya 180 cm Karyola Bençli (Panolu) Mağazadan
Kapadokya 160 cm Bençli Karyola (Panolu) Kapadokya 160 cm Bençli Karyola (Panolu) Mağazadan
Kapadokya 180 cm Bençli Karyola(Panosuz) Kapadokya 180 cm Bençli Karyola(Panosuz) Mağazadan
Kapadokya 160 cm Bençsiz Karyola(Panosuz) Kapadokya 160 cm Bençsiz Karyola(Panosuz) Mağazadan
Kapadokya Puf Kapadokya Puf Mağazadan
Kapadokya Çamaşırlık Kapadokya Çamaşırlık Mağazadan
Mağazadan
Kapadokya 100 cm Köşe Dolap Kapadokya 100 cm Köşe Dolap Mağazadan
Kapadokya 50 cm Sol Ek Modül Kapadokya 50 cm Sol Ek Modül Mağazadan
Kapadokya 100 cm Dolap Kapadokya 100 cm Dolap Mağazadan
Kapadokya 180 cm Bençsiz Karyola (Panosuz) Kapadokya 180 cm Bençsiz Karyola (Panosuz) Mağazadan

Zarif Tasarımı ile Kapadokya Yatak Odası Takımı

Zarif tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yatak odası takımı modeli olan Kapadokya Yatak Odası Takımı, evinizde en şık odanızın yatak odanız olmasını sağlıyor! Eşsiz tasarımı, kullanışlı yapısı ve modern görünümü ile mükemmel mobilya deneyimi sunan Kapadokya Yatak Odası Takımı, Akyol Life Style ayrıcalıkları ile sizlerle! Türkiye’nin en kaliteli yatak odası markası olarak hizmet veren Akyol Life Style, İtalya tarzı mobilyaları ile dikkat çekiyor. Siz de Akyol Life Style aracılığı ile sunulan inovatif mobilya sistemlerinden biri olan Kapadokya Yatak Odası Takımı’nı tercih ederek şık bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Kapadokya Yatak Odası Takımını Nasıl Oluşturmalısınız?

Artık yatak odası takımları ve Akyol Life Style mobilyaları konusunda küçük bir geçmişiniz olduğuna göre, doğru takımları bulmak için atmanız gereken adımlardan bazılarına bakmanın zamanı geldi.

Akılda tutulması gereken bazı önemli faktörler şunlardır:

Yatak odanızın boyutu ve düzeni

Yatak odanızın boyutu ve düzeni, satın alacağınız yatak odası mobilyası türü üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır. Altın kural, alanınızı karıştırmadan temel parçaları aldığınızdan emin olmaktır . Düzen ise mobilyaların nasıl düzenleneceğini etkiler. Geleneksel kare veya dikdörtgen odalar, yeterince büyük olmaları koşuluyla, tam yatak odası takımları kullanılarak dekore edilmesi genellikle daha kolaydır. Ancak odada birkaç tuhaf köşe olması durumunda, yerleşimdeki bu eksikliği gidermek için dikkatlice bir yatak odası takımı seçmeniz gerekebilir. Mobilya alışverişinde "iki kez ölç, bir kez al" şeklinde bir söz vardır. Seti satın almadan önce oda boyutundaki tüm ölçümlerin parmaklarınızın ucunda olması gerekir. Bunun yanı sıra Akyol Life Style gardıroplarını kişiye özel ölçülerde tasarlayabilmektedir. Odanızın boyutuna ve ihtiyaçlarınıza göre boyutlarda gardıroplara sahip olabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı belirleyin

Yatak odası takımları, kime yönelik olduklarına bağlı olarak değişir. Örneğin, çocuklar için yatak odası takımları satın alıyorsanız, aramanız gereken belirli özellikler vardır. Örneğin, ebeveynlerin çoğu, çocuk yatak odalarındaki cesur dekor şemasına uyacak şekilde eğlenceli ve renkli bir kaplama içeren yatak takımları getirmeyi tercih eder. Ancak, ana yatak odası için bir set satın alıyorsanız, belki de daha zarif, daha yetişkin bir görünüme sahip daha zarif setlerle gitmek harika bir fikirdir. Bunun yanı sıra bir şifonyere ya da komodine ihtiyacınız olmayabilir. Yatak odası setinizi bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlemeniz gerekmektedir.

Tercih Ettiğiniz Yatak Ölçüsü Nedir?

Hepimiz geniş ve geniş bir yatakta uyumayı seviyoruz. Ancak bazen bütçe (veya yatak odası alanı tarafından kısıtlanabiliriz. Farklı yatak boyutları vardır. İkiz yatak genellikle boyut bakımından en küçükken, Kaliforniya Kralı en büyüğü olarak kabul edilir.

Birçok insan bu ikisi arasında yatak satın almayı tercih eder. Twin XL, Queen veya King-boy seçeneklerinden bahsediyoruz. Sonuç olarak, yatak odanızın boyutuyla orantılı ve uyumak için yeterli alan sağlayacak kadar büyük bir yatak boyutu seçmek istersiniz.

            Kaliteli Yatak Odası Takımı Modelleri

            Akyol Life Style sizlere birbirinden şık ve kaliteli yatak odası takımı modellerini sunuyor. Siz de hem uygun fiyatlı yatak odası takımları hem de şık yatak odası takımları arıyorsanız Akyol Life Style tam size göre. Zarif tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Kapadokya Yatak Odası Takımı’nı tercih edin, zarafeti evinizde yaşatın!

 


 

ÖZELLİKLER

Bencli, Panolu, Başık Aydınlatmalı karyola set
•Cam kapaklar akordiyon sistem açılım
•Temperli Reflekte Cam kapak dolap
•Yüksek ayaklı
•160*200, 180*200 bazalı karyola
•Sensörlü dolap içi Led sistemi
•Çok raflı dolap içi
•Krem renk, Gold Çerçeve
•Modern tasarım
•Dokunmatik Led Ayna

 

 


 

ÜRÜN RENGİ

Kum Taşı
KULLANILAN MALZEME MD, Suntalam, Temperli cam, Aluminyum Çerçeve ve Metal malzemeden üretilmiştir.
KARYOLA ve BAŞLIK  Kumaş döşeme uygulanmıştır, Suntalam malzemeden üretilmiş olup ayaklar metaldir.Opsiyonel olarak Pano ve panolarda başucu aydınlatma mevcuttur.
GARDROP  Temperli kenar baskılı 4 mm reflekte cam kapak kullanılmıştır. Dolap içinde gold renk aluminyum çerçeveli pantolonluk bulunmaktadır. çekme raf bulunmaktadır. Ön yüzler Clear Cam'dır, kapak kenarındaki çerçeveler aliminyum malzemeden üretilmiştir.
KOMODİN  2 Adet çekmeceden oluşmaktadır. Ön yüz ve gövdelerde parlak malzeme kullanılmıştır. Ayaklar metal olarak üretilmiştir.
ŞİFONYER  2 adet çekmece, 1 adet takılık çekmece ve 1 adet aynadan oluşmaktadır. Ayaklar ahşap olarak üretilmiştir. Ön yüz ve gövdelerde MDF malzeme kullanılmıştır.
MOBİLYA BAKIMI Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

 


 

MODÜL G Y D
DOLAP 200 202 230 61
KÖŞE DOLAP 97 230 97
EK DOLAP 100 101 230 61
SAĞ EK DOLAP 50 50 230 61
SOL EK DOLAP 50 50 230 6
X-LARGE DOLAP 270 230 68
ŞİFONYER 134 87 47
ŞİFONYER AYNA 118 89 2
KOMODİN 50 51 61
KARYOLA 160 BENÇLİ+PANOLU 313 172 245
KARYOLA 160 BENÇLİ 187 172 245
KARYOLA 160 BENÇSİZ 187 172 222
KARYOLA 180 BENÇLİ+PANOLU 333 172 245
KARYOLA 180 BENÇLİ 207 172 245
KARYOLA 180 BENÇSİZ 207 172 222
ÇAMAŞIRLIK 80 112 45
PUF 66 43 43

 


 


 

review images
20-08-2021 18:50:28

Çağatay ERKÖK

Gardropun içerisindeki kasa her parmak iziyle açılıyor. Parmak izi tanımlama işlemini nasıl yapabilirim?

Bize Yazın