Konumunuza En Yakın Satış Noktaları

En Yakın Satış Noktaları

0

Oylat Yatak Odası Takımı

Yaldızlı gri tonlarındaki dolapların, koyu bej tonlarıyla birleşerek ahenkli bir uyum yakaladığı OYLAT, dolaplardaki ayna detayları, şık tasarımı ve Akyol Life kalitesiyle birleşti.

Modern çizgileri, göz alıcı detayları, konfor, kalite ve özgünlük arayışı ile Oylat Yatak Odası Takımı ile evini yeni çağa uydurmanın tam zamanı.

  • 51.570,00 ₺

Paylaş :

Takım İçeriği
Görsel Ürün Adı Tutar (₺) Adet Detaylar
Oylat 160 cm Karyola Panolu Oylat 160 cm Karyola Panolu Mağazadan
Oylat Benç Oylat Benç Mağazadan
Oylat Komodin Oylat Komodin Mağazadan
Oylat Şifonyer&Ayna Oylat Şifonyer&Ayna Mağazadan
Oylat 50 cm Sol Ek Modül Oylat 50 cm Sol Ek Modül Mağazadan
Oylat 50 cm Sağ Ek Dolap Oylat 50 cm Sağ Ek Dolap Mağazadan
Oylat 200 cm Akordiyon Kapak Dolap Oylat 200 cm Akordiyon Kapak Dolap Mağazadan
Oylat 180 cm Karyola Panolu Oylat 180 cm Karyola Panolu Mağazadan
Oylat Puf Oylat Puf Mağazadan
Oylat Çamaşırlık Oylat Çamaşırlık Mağazadan
Oylat 160 cm Karyola Panosuz Oylat 160 cm Karyola Panosuz Mağazadan
Oylat Köşe Modül Oylat Köşe Modül Mağazadan
Oylat 100 cm Dolap Oylat 100 cm Dolap Mağazadan
Oylat 180 cm Karyola Panosuz Oylat 180 cm Karyola Panosuz Mağazadan

Zarif Tasarımı ile Oylat Yatak Odası Takımı

Zarif tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yatak odası takımı modeli olan Oylat Yatak Odası Takımı, evinizde en şık odanızın yatak odanız olmasını sağlıyor! Eşsiz tasarımı, kullanışlı yapısı ve modern görünümü ile mükemmel mobilya deneyimi sunan Oylat Yatak Odası Takımı, Akyol Life Style ayrıcalıkları ile sizlerle! Türkiye’nin en kaliteli yatak odası markası olarak hizmet veren Akyol Life Style, İtalya tarzı mobilyaları ile dikkat çekiyor. Siz de Akyol Life Style aracılığı ile sunulan inovatif mobilya sistemlerinden biri olan Oylat Yatak Odası Takımı’nı tercih ederek şık bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Oylat Yatak Odası Takımını Nasıl Oluşturmalısınız?

Artık yatak odası takımları ve Akyol Life Style mobilyaları konusunda küçük bir geçmişiniz olduğuna göre, doğru takımları bulmak için atmanız gereken adımlardan bazılarına bakmanın zamanı geldi.

Akılda tutulması gereken bazı önemli faktörler şunlardır:

Yatak odanızın boyutu ve düzeni

Yatak odanızın boyutu ve düzeni, satın alacağınız yatak odası mobilyası türü üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır. Altın kural, alanınızı karıştırmadan temel parçaları aldığınızdan emin olmaktır . Düzen ise mobilyaların nasıl düzenleneceğini etkiler. Geleneksel kare veya dikdörtgen odalar, yeterince büyük olmaları koşuluyla, tam yatak odası takımları kullanılarak dekore edilmesi genellikle daha kolaydır. Ancak odada birkaç tuhaf köşe olması durumunda, yerleşimdeki bu eksikliği gidermek için dikkatlice bir yatak odası takımı seçmeniz gerekebilir. Mobilya alışverişinde "iki kez ölç, bir kez al" şeklinde bir söz vardır. Seti satın almadan önce oda boyutundaki tüm ölçümlerin parmaklarınızın ucunda olması gerekir. Bunun yanı sıra Akyol Life Style gardıroplarını kişiye özel ölçülerde tasarlayabilmektedir. Odanızın boyutuna ve ihtiyaçlarınıza göre boyutlarda gardıroplara sahip olabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı belirleyin

Yatak odası takımları, kime yönelik olduklarına bağlı olarak değişir. Örneğin, çocuklar için yatak odası takımları satın alıyorsanız, aramanız gereken belirli özellikler vardır. Örneğin, ebeveynlerin çoğu, çocuk yatak odalarındaki cesur dekor şemasına uyacak şekilde eğlenceli ve renkli bir kaplama içeren yatak takımları getirmeyi tercih eder. Ancak, ana yatak odası için bir set satın alıyorsanız, belki de daha zarif, daha yetişkin bir görünüme sahip daha zarif setlerle gitmek harika bir fikirdir. Bunun yanı sıra bir şifonyere ya da komodine ihtiyacınız olmayabilir. Yatak odası setinizi bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlemeniz gerekmektedir.

Tercih Ettiğiniz Yatak Ölçüsü Nedir?

Hepimiz geniş ve geniş bir yatakta uyumayı seviyoruz. Ancak bazen bütçe (veya yatak odası alanı tarafından kısıtlanabiliriz. Farklı yatak boyutları vardır. İkiz yatak genellikle boyut bakımından en küçükken, Kaliforniya Kralı en büyüğü olarak kabul edilir.

Birçok insan bu ikisi arasında yatak satın almayı tercih eder. Twin XL, Queen veya King-boy seçeneklerinden bahsediyoruz. Sonuç olarak, yatak odanızın boyutuyla orantılı ve uyumak için yeterli alan sağlayacak kadar büyük bir yatak boyutu seçmek istersiniz.

            Kaliteli Yatak Odası Takımı Modelleri

            Akyol Life Style sizlere birbirinden şık ve kaliteli yatak odası takımı modellerini sunuyor. Siz de hem uygun fiyatlı yatak odası takımları hem de şık yatak odası takımları arıyorsanız Akyol Life Style tam size göre. Zarif tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Kapadokya Yatak Odası Takımı’nı tercih edin, zarafeti evinizde yaşatın!

 


 

ÖZELLİKLER

Bencli, Panolu, Başık Aydınlatmalı karyola set
•Cam kapaklar akordiyon sistem açılım
•Temperli Reflekte Cam kapak dolap
•Yüksek ayaklı
•160*200, 180*200 bazalı karyola
•Sensörlü dolap içi Led sistemi
•Çok raflı dolap içi
•Yaldızlı Gri, Koyu Bej renk, Aluminyum Çerçeve
•Modern tasarım
•Dokunmatik Led Ayna

 

 


 

ÜRÜN RENGİ

Yaldızlı Gri, Koyu Bej
KULLANILAN MALZEME MD, Suntalam, Temperli cam, Aluminyum Çerçeve ve Metal malzemeden üretilmiştir.
KARYOLA ve BAŞLIK  Kumaş döşeme uygulanmıştır, Suntalam malzemeden üretilmiş olup ayaklar metaldir.Opsiyonel olarak Pano ve panolarda başucu aydınlatma mevcuttur.
GARDROP  Temperli kenar baskılı 4 mm reflekte cam kapak kullanılmıştır. Dolap içinde gold renk aluminyum çerçeveli pantolonluk bulunmaktadır. çekme raf bulunmaktadır. Ön yüzler Clear Cam'dır, kapak kenarındaki çerçeveler aliminyum malzemeden üretilmiştir.
KOMODİN  2 Adet çekmeceden oluşmaktadır. Ön yüzlerde Aluminyum Çerçeve içine ayna ve gövdelerde parlak malzeme kullanılmıştır. 
ŞİFONYER  3 adet çekmece, 1 adet takılık çekmece ve 1 adet aynadan oluşmaktadır. Ayaklar metal olarak üretilmiştir. Ön yüz aluminyum çerçeve içine ayna ve gövdelerde MDF malzeme kullanılmıştır.
MOBİLYA BAKIMI Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

 


 

MODÜL G Y D
DOLAP 200 202 230 61
KÖŞE DOLAP 97 230 97
EK DOLAP 100 101 230 61
SAĞ EK DOLAP 50 50 230 61
SOL EK DOLAP 50 50 230 6
260 SÜRGÜ DOLAP 275 230 68
ŞİFONYER 156 87 49
ŞİFONYER AYNA 118 185 5
KOMODİN 62 51 46
KARYOLA 160 PANOLU 313 170 215
KARYOLA 160 PANOSUZ 178 170 215
KARYOLA 180 PANOLU 335 170 215
KARYOLA 180 PANOSUZ 201 170 215
BENÇ 148 47 39
ÇAMAŞIRLIK 80 120 46
PUF 66 47 39
       

 


 


 

Bize Yazın