Konumunuza En Yakın Satış Noktaları

En Yakın Satış Noktaları

0

Salda Yatak Odası Takımı

Sadeliği lüks detaylar ile buluşturan SALDA YATAK ODASI koleksiyonu ile yatak odanızı kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Koleksiyonumuz İtalyan tarzı tasarımı, Alman kalitesi ve Türk işçiliği ile harmanlayıp sizlerin deneyimine sunuyoruz. Alman Hettich ürünlerinin ürünlerinin mekanizma sisteminin kullanıldığı SALDA koleksiyonunda koyu renklerin yatak odanıza katacağı ambiansın büyüsüne kapılacaksınız. Ayrıca TV üniteli Gardrop detayı ile lüksü yatak odanıza getiriyoruz.

  • 39.240,00 ₺

Paylaş :

Takım İçeriği
Görsel Ürün Adı Tutar (₺) Adet Detaylar
Salda TV'li dolap modül Salda TV'li dolap modül Mağazadan
Salda Karyola 160 bençli modül Salda Karyola 160 bençli modül Mağazadan
Salda komodin modül Salda komodin modül Mağazadan
Salda Şifonyer + Ayna Salda Şifonyer + Ayna Mağazadan
Mağazadan
Salda Sol ek Modül Salda Sol ek Modül Mağazadan
Salda Çamaşırlık Modül Salda Çamaşırlık Modül Mağazadan
Salda sağ ek dolap modül Salda sağ ek dolap modül Mağazadan
Salda Köşe Dolap Modül Salda Köşe Dolap Modül Mağazadan
Salda yüzlük dolap modül Salda yüzlük dolap modül Mağazadan
Salda Smart komodin modül Salda Smart komodin modül Mağazadan

Salda Yatak Odası Takımı ile Şıklık Evinizde!

Salda yatak odası takımı ile şıklığı evinize taşımak ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz! Akyol Life Style aracılığı ile evinizde ki şıklığı artırabilir ve muhteşem bir yatak odası modeline sahip olabilirsiniz! Gri rengi ve eşsiz görünümü ile muhteşem bir mobilya deneyimi yaşatan Salda Yatak Odası Takımı’nın önemli bir farkı da vardır! Bu da TV’li gardıroba sahip olmasıdır. İtalyan tarzı mobilya tasarımı ile ön plana çıkan Salda Yatak Odası Tasarımı Türk işçiliğinin de en önemli özelliklerini yansıtmaktadır. Gri tonların yatak odanızda muhteşem bir görünüme sahip olacağına emin olabilir ve lüksü hissedebilirsiniz. Peki, en şık görüntüsü ile herkesi kendine hayran bırakan bu Salda Yatak Odası Takımı’nı satın almadan önce nelere dikkat etmelisiniz? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Salda Yatak Odası Takımı Tercihinizi Neler Etkilemelidir?

En şık tasarımı ve kullanışlı yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Salda Yatak Odası Takımı satın almadan önce, hangi mobilya parçalarının rahatça sığabileceğini bulmak için yatak odanızı ölçmelisiniz. Aksi takdirde satın alacağınız yatak boyutu odanıza çok büyük ya da çok küçük gelebilir. Yatak odanızın boyutu, satın alabileceğiniz mobilya miktarını belirleyecek ve böylece hangi yatak odası takımının sizin için en iyi seçim olduğunu bildirecektir. Daha küçük bir yatak odası, çok fazla büyük parçayla sıkışık hissedecektir, bu nedenle temel bir set ideal olabilir. Daha büyük bir odanız varsa, birçok parçadan oluşan genişletilmiş bir set sizin için doğru seçim olabilir. Salda Yatak Odası Takımı’nda bulunan ek modülleri de tercih edebileceğinizi unutmamalısınız.

Kapı genişlikleri ve pencere yükseklikleri dahil olmak üzere odanızı iyice ölçün. Pencere yüksekliği, yatak odası mobilyanızın yerleşimini bildireceği için önemli bir ölçüdür. Mobilyalar yalnızca pencere pervazıyla çakışmayacaksa bir pencerenin altına yerleştirilmelidir.

Salda Yatak Odası Takımı ya da farklı bir Akyol Life Style yatak odası takımı tercih ederken yatak odanızın ölçülerini elinizin altında tutun. Her yatak odası takımı seçeneği, Ağırlıklar ve Boyutlar sekmesinde her bir mobilya parçası için ayrı ayrı ölçülere sahip olmalıdır. Belirli mobilya parçalarının alanınıza sığıp sığamayacağını görmek için yatak odanızın kat planını çizmenize yardımcı olabilir.

 

Çoğu yatak odası takımı bir yatak içermese de, bir yatak odası takımı için alışveriş yaparken standart yatak boyutlarını göz önünde bulundurmak zorunludur çünkü birlikte verilen yatak belirli bir boyutta olacaktır. Birçok mobilya seti farklı yatak boyutlarında mevcuttur, böylece ihtiyaçlarınız için mükemmel seti seçebilirsiniz.

Yatak odası takımınız için bir yatak boyutu seçerken, bir yatak odasında farklı yatak türleri farklı miktarlarda yer kapladığından yatak tipini dikkate almak da önemlidir. Yatak odası takımları, depolama dahil , kızak , gölgelik ve sayvanlı yataklarla mevcuttur. Birincisi bazalı olan standart veya platform yataklı yatak odası takımları için de alışveriş yapabilirsiniz.

Kaliteli Yatak Odası Modelleri

Birbirinden kaliteli ve şık yatak odası modellerini tercih ederek Akyol Life Style’ın en şık modellerini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sizler için en özel şekilde üretilen bu mobilyalar sizleri bekliyor!

 


 

ÖZELLİKLER

•Bencli karyola set
•Cam kapaklar akerdeon sistem açılım
•Temperli Reflekte Cam kapak dolap
•Yüksek ayaklı
•Ahşap
•160*200 bazalı karyola
•Sensörlü dolap içi Led sistemi
•Çok raflı dolap içi
• Gri renk
•Modern tasarım
•Dokunmatik Led Ayna
•Smart Komodin seçeneği (ses sistemli-usb-bluetooth özellikli)

 


 

RENK Kül Gri
KULLANILAN MALZEME MD, Suntalam, Temperli cam, Metal malzemeden üretilmiştir.
KARYOLA ve BAŞLIK

Kumaş döşeme uygulanmıştır, Suntalam malzemeden üretilmiş olup ayaklar ahşaptır.

GARDROP Temperli kenar baskılı 4 mm reflekte cam kapak kullanılmıştır. Dolap içinde metal çerçeveli pantolonluk bulunmaktadır. 2 adet çekme raf bulunmaktadır. Ön yüzler MDF'dir, kapak kenarındaki çerçeveler aliminyum malzemeden üretilmiştir.
KOMODİN 2 Adet çekmeceden oluşmaktadır. Ön yüz ve gövdelerde temperli cam ve mdf malzeme kullanılmıştır. Ayaklar ahşap olarak üretilmiştir.
ŞİFONYER 6 adet çekmece ve 1 adet aynadan oluşmaktadır. Ayaklar ahşap olarak üretilmiştir. Ön yüz ve gövdelerde MDF malzeme kullanılmıştır.
MOBİLYA BAKIMI Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

 


 

MODÜL G Y D
DOLAP 260 SÜRGÜLÜ 260 230 68
DOLAP 240 AKORDİYON 240 230 61
DOLAP 100LÜK MODÜL 100 230 61
DOLAP KÖŞE MODÜL 97 230 97
DOLAP 50 LİK MODÜL 50 230 61
BENÇSİZ KARYOLA 213 120 214
BENÇLİ KARYOLA 213 120 236
ŞİFONYER 143 84 48
ŞİFONYER AYNA 90 83 2
KOMODİN 60 54 46
ÇAMAŞIRLIK 79 115 46

 

 


ÜRÜN VİDEOSU

 

 


 

review images
18-03-2020 12:00:25

Neslihan

Lutfen indirim ve bana bildirin.dolap komidin ve şifonyer aynasi

review images
16-04-2020 16:12:14

Mondjia Djeddai

Salut , SVP je voudrais savoir les détails sur votre offre de travail et de partenariat . Merci .

review images
21-04-2020 19:22:02

İBRAHİM EVREN

Tek satışınız varmı bana gardolap lazım birde ölçüleri Hayırlı işler

review images
26-05-2020 13:00:03

Hasan yilmaz

İyi gunler salda dolap tv siz salda karyola salda sifonyer salda komidin fiyat ve olculer nelerdir tesekkurler

review images
06-03-2021 09:53:15

nam700786flebno

mns700786rttyneg hUEA2WH BN2u fSjQcsd

review images
07-03-2021 00:10:51

nam700786flebno

mns700786utr RR26r4F Ityj dVdhVu0

review images
27-10-2021 02:08:47

veime

Hi, this is Jenny. I am sending you my intimate photos as I promised. https://tinyurl.com/yg7lhzk7

review images
09-11-2021 03:01:32

nam3824846flebno

mys3824846rttyneg qWI5Y7v fWW8 RmJKI3c

Bize Yazın