Hoş geldiniz değerli ziyaretçilerimiz ve potansiyel iş ortaklarımız!

1976'da küçük bir atölye olarak başlayan yolculuğumuzda, Akyol Life olarak, yatak odası mobilyası sektöründe kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek bugünlere geldik. Yıllar boyunca birinci sınıf malzemelerle en doğal konforu sağlama ve en güncel trendleri takip etme misyonumuzdan hiç şaşmadık.

Geliştirdiğimiz farklı ve kişiye özel alternatiflerle, modül değişikliği seçeneklerimizle ve yenilenen üretim anlayışımızla, hem Türkiye'nin 81 ilinde hem de Avrupa ve Orta Doğu'nun çeşitli ülkelerinde memnun müşteri anlayışımızı tüm dünyaya yaymaktayız.

Bugün Türkiye'de ve dünyada toplamda yaklaşık 300 satış noktamız ile Akyol Life, sektöre yön veren ve yatak odası mobilyasında kaliteyi ve modern tasarımı öne çıkaran bir marka haline gelmiştir.

Bu başarıyı genişletmek ve daha fazla insanla buluşturmak istiyoruz. Bu nedenle, iş ortaklığı ve bayilik programımıza katılmak isteyen firmaları aramıza katılmaya davet ediyoruz. Akyol Life ailesinin bir parçası olmak ve müşterilerinize en kaliteli, en modern ve en fonksiyonel yatak odası mobilyalarını sunmak için burada bir fırsatınız var.

Aşağıdaki kayıt formunu doldurarak iş ortaklığı ve bayilik sürecini başlatabilirsiniz. Akyol Life olarak, sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Hoş geldiniz ve başarılar dileriz, Akyol Life Ailesi

Bayi Kayıt Başvursu

Bayimiz Olun Ayrıcalıklardan Faydalanın.
x